نمونه گیری

 

نمونه گیری در هر آزمایشگاه یکی از مهمترین بخشهاست به طوری که نمونه ی مناسب، با کیفیت جوابدهی ارتباط مستقیم دارد. در این آزمایشگاه نمونه گیری توسط پرسنلی کاملاً مجرب و کارآزموده با میانگین هفت سال تجربه کار اجرایی صورت می پذیرد و همه سعیمان این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین نوع نمونه گیری را به انجام رسانیم. 

 در آزمایشگاه پارسه خونگیری توسط لوله های وکیوم و یک بار مصرف( ونوجکت) به همراه سر سوزنهای کمپانی TRUMO ژاپن بعنوان نازکترین سوزن های دنیا ( UTW: Ultra Thin Wall ) که به سوزنهای بی درد معروفند همگام با آخرین استانداردهای WHO 2010 صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است نمونه گیری از پاشنه ی پای نوزادان جهت انجام تستهای غربالگری نوزادان و دیگر تستها در آزمایشگاه انجام می شود تا در کمترین زمان ممکن و بی درد، خدمت رسان نوزادان عزیز باشیم.

 

فرم های اطلاع رسانی جهت آگاهی مراجعه کننده کنندگان نسبت به نحوه نمونه دهی در برخی از تستها همچون تست آنالیز اسپرم آماده ارائه می باشد.

ضمنا ً استفاده از کارگاه های آموزشی روابط عمومی و روانشناسی برای ارتباط هرچه بهتر و برخورد هرچه مناسبتر از دیگر تلاشهای ما جهت رضایتمندی شما همشهریان گرامیست.

باشد که بتوانیم  در لباسی که بتن کرده ایم بهترین نوع درمان را برای بیماران عزیز ارائه دهیم.

   سلامتی شما آرزوی ماست

 
  دستگاه بیلیروبینومتر جهت انجام آزمایش بیلی روبین خون (بیماری زردی ) از طریق گرفتن خون پاشنه پا نوزادان. بسیار سریع و بی درد

 

 یکی از تستهایی که در بخش نمونه گیری انجام می شود، تست عرق است که با نصب و راه اندازی دستگاه NANODUCT ساخت کمپانی VESCOR آمریکا، آزمایش تست عرق برای تشخیص بیماری سیستیک فیبروز در این آزمایشگاه انجام می شود.

 
 با توجه به وجود تخت ژنیکولوژی در اتاقی مستقل در بخش نمونه گیری جهت آزمایش پاپ اسمیر و لیکوئید بیس، سعی در افزایش سطح رضایتمندی شما شده است.
 
 
# نکات خونگیری

🔴 در آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه مفتخریم با بهترین کیفیت لوله های خلاء و ماهرترین پرسنل خونگیری خدمت رسان مراجعه کنندگان عزیز خصوصا" نوزادان و کودکان باشیم. باعث افتخار است در حال حاضر بیش از 80 درصد متخصصین اطفال غرب تهران به خاطر بهترین نوع خونگیری در نوزادان و کودکان ما را جهت انجام آزمایشات اطفال و غربالگری نوزادان انتخاب می کنند.

✍🏻موارد زیر باید در انتخاب رگ مناسب جهت خونگیری مورد توجه قرار گیرد:

🔹نواحی سوخته التيام يافته نبايد انتخاب شود.
🔸درموارد ماستكتومی يك طرفه بهتر است از دست مقابل نمونه گيری شود و اگر ماستكتومی دو طرفه باشد، بهتر است ضمن مشورت با پزشك درخصوص نمونه برداری، موضوع در برگه پاسخ آزمايش بيمار ذكر گردد.
🔹از ناحيه هماتوم (خون مردگی) نبايد نمونه گيری شود. درصورتيكه وريد مناسب ديگری قابل دسترسی نباشد، بايد عمل نمونه گيری از ناحيه ای دورتر از محل هماتوم صورت گيرد.
🔸 نمونه گيری نبايد از بازويی كه متصل به تزريق وريدی است انجام شود . (در صورت اجبار، حتماً بايد به پزشك مربوطه گزارش گردد.)
🔹هيچ گاه نبايد از بالای محل هرگونه تزريق وريدی نمونه خون گرفته شود.

🔬🔬 https://telegram.me/parsehlaboratory 💉💉

 

 


نماپ
سماپ
مقالات
تماس با ما
طراحی و توسعه توسط گروه متخصصین ماورانت
www.Mavaranet.com